Ստորաբաժանում Պաշտոն Ա.Ա.Հ. Ծառայողական Էլեկտրոնային հասցե
ԳՊՀ ԽՈՐՀՈՒՐԴ ԳՊՀ խորհրդի նախագահ Հակոբյան Հրանուշ Հրանտի 060-46-02-01 minister@mindiaspora.am
ԳՊՀ ԽՈՐՀՈՒՐԴ ԳՊՀ խորհրդի քարտուղար Ղարիբյան Ալինա Ամբիկի 060-46-02-01 viktor-katvalyan@mail.ru
ԳՊՀ ԽՈՐՀՈՒՐԴ Գիտական խորհրդի քարտուղար Ասոյան Թաթուլ Արտիկի 060-46-12-44 t.asoyan@gsu.am
ԳՊՀ ՌԵԿՏՈՐԱՏ ԳՊՀ ռեկտոր Հակոբյան Ռուզաննա Խաչիկի 060-46-02-01
060-46-03-02
rector@gsu.am
ԳՊՀ ՌԵԿՏՈՐԱՏ Ուսումնագիտական գծով պրոռեկտոր Կուտուզյան Նելլի Ալբերտի 060-46-04-03 n.kutuzyan@gsu.am
ԳՊՀ ՌԵԿՏՈՐԱՏ Վարչատնտեսական գծով պրոռեկտոր Ապրոյան Արսեն Հրաչիկի 060-46-12-64 a.aproyan@gsu.am
ԳՊՀ ՌԵԿՏՈՐԱՏ Արհմիության նախագահ Սիրունյան Լյովա Գուրգենի 060-46-12-49 l.sirunyan@gsu.am
ԳՊՀ ՌԵԿՏՈՐԱՏ Արխիվի վարիչ Կարապետյան Գոհար Վազգենի 060-46-12-49 g.karapetyan@gsu.am
ԳՊՀ ՌԵԿՏՈՐԱՏ Կադրերի և հատուկ բաժնի վարիչ Սաֆարյան Խաչատուր Ժորայի 060-46-12-41 kh.safaryan@gsu.am
ԳՊՀ ՌԵԿՏՈՐԱՏ Կադրերի և հատուկ բաժնի տեսուչ Դավթյան Սահակ Զավենի 060-46-12-41 s.davtyan@gsu.am
ԳՊՀ ՌԵԿՏՈՐԱՏ Ռեկտորի օգնական Մայիլյան Անուշ Տոլիկի 060-46-04-03 a.mayilyan@gsu.am
ԳՊՀ ՌԵԿՏՈՐԱՏ Ռեկտորի գործավար Մուրադյան Անուշ Նուշիկի 060-46-03-02 a.muradyan@gsu.am
ԱԿԱԴԵՄԻԱԿԱՆ ՔԱՂԱՔԱԿԱՆՈՒԹՅԱՆ ՎԱՐՉՈՒԹՅՈՒՆ ԱՔՎ վարչության պետ Ղարիբյան Ալինա Ամբիկի 060-46-12-42 a.gharibyan@gsu.am
ԱԿԱԴԵՄԻԱԿԱՆ ՔԱՂԱՔԱԿԱՆՈՒԹՅԱՆ ՎԱՐՉՈՒԹՅՈՒՆ ԱՔՎ ավագ մասնագետ Արզաքանցյան Վարդուհի Գրիգորի 060-46-12-42 v.arzaqancyan@gsu.am
ԱԿԱԴԵՄԻԱԿԱՆ ՔԱՂԱՔԱԿԱՆՈՒԹՅԱՆ ՎԱՐՉՈՒԹՅՈՒՆ ԱՔՎ մեթոդիստ Թոռչյան Լիլիթ Գրիգորի 060-46-12-42 l.torchyan@gsu.am
ԱԿԱԴԵՄԻԱԿԱՆ ՔԱՂԱՔԱԿԱՆՈՒԹՅԱՆ ՎԱՐՉՈՒԹՅՈՒՆ ԱՔՎ մեթոդիստ Մարուխյան Կարինե Հովհաննեսի 060-46-12-42 k.marukhyan@gsu.am
ԱԿԱԴԵՄԻԱԿԱՆ ՔԱՂԱՔԱԿԱՆՈՒԹՅԱՆ ՎԱՐՉՈՒԹՅՈՒՆ Որակի ապահովման բաժնի մասնագետ Նախրատյան Մարիամ Հրանտի 060-46-12-43 m.nakhratyan@gsu.am
ԱԿԱԴԵՄԻԱԿԱՆ ՔԱՂԱՔԱԿԱՆՈՒԹՅԱՆ ՎԱՐՉՈՒԹՅՈՒՆ Միջազգային ծրագրերի գծով որակի ապահովման բաժնի մասնագետ Խաչատրյան Սիրանուշ Արտիկի 060-46-12-42 s.khachatryan@gsu.am
ԱԿԱԴԵՄԻԱԿԱՆ ՔԱՂԱՔԱԿԱՆՈՒԹՅԱՆ ՎԱՐՉՈՒԹՅՈՒՆ Որակի ապահովման բաժնի մասնագետ Բալաբեկյան Կարինե Գագիկի 060-46-12-42 k.balabekyan@gsu.am
ՀԱՇՎԱՊԱՀՈՒԹՅՈՒՆ Գլխավոր հաշվապահ Մուրադյան Գուրգեն Գևորգի 060-46-12-46 g.muradyan@gsu.am
ՀԱՇՎԱՊԱՀՈՒԹՅՈՒՆ Ֆինանսահաշվային մասնագետ, գնումների համակարգող Ղարաբաղցյան Սիմոն Բաբկենի 060-46-12-47 s.gharabaghtsyan@gsu.am
ՀԱՇՎԱՊԱՀՈՒԹՅՈՒՆ Ավագ հաշվապահ Մարգարյան Հասմիկ Անդրանիկի 060-46-12-47 h.margaryan@gsu.am
ՀԱՇՎԱՊԱՀՈՒԹՅՈՒՆ Գանձապահ Կարապետյան Գոհար Վազգենի 060-46-12-48 g.karapetyan@gsu.am
ՀԱՆՐՈՒԹՅԱՆ ՀԵՏ ԿԱՊԵՐԻ ԵՎ ԼՐԱՏՎՈՒԹՅԱՆ ԲԱԺԻՆ Բաժնի վարիչ Մուրադյան Պապին Օնիկի 060-46-12-99 p.muradyan@gsu.am
ՀԱՆՐՈՒԹՅԱՆ ՀԵՏ ԿԱՊԵՐԻ ԵՎ ԼՐԱՏՎՈՒԹՅԱՆ ԲԱԺԻՆ Բաժնի մասնագետ Մուրադյան Նոնա Վահագի 060-46-12-99 n.muradyan@gsu.am
ՏԵՂԵԿԱՏՎԱԿԱՆ ՏԵԽՆՈԼՈԳԻԱՆԵՐԻ ԲԱԺԻՆ Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի մասնագետ Սիրականյան Կարեն Սաշայի 060-46-12-56 k.sirakanyan@gsu.am
ՏԵՂԵԿԱՏՎԱԿԱՆ ՏԵԽՆՈԼՈԳԻԱՆԵՐԻ ԲԱԺԻՆ Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի մասնագետ Զարգարյան Հայրիկ Խաչատուրի 060-46-12-56 h.zargaryan@gsu.am
ՏԵՂԵԿԱՏՎԱԿԱՆ ՏԵԽՆՈԼՈԳԻԱՆԵՐԻ ԲԱԺԻՆ Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի մասնագետ Միրիբյան Արթուր Աշոտի 060-46-12-56 a.miribyan@gsu.am
ՏԵՂԵԿԱՏՎԱԿԱՆ ՏԵԽՆՈԼՈԳԻԱՆԵՐԻ ԲԱԺԻՆ Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի ծրագրավորող,կայքերի պատասխանատու Ավետիսյան Վարազդատ Կորյունի 0264-3-05-01 v.avetisyan@gsu.am
ՏԵՂԵԿԱՏՎԱԿԱՆ ՏԵԽՆՈԼՈԳԻԱՆԵՐԻ ԲԱԺԻՆ Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի մասնագետ Հովհաննիսյան Մարգար Արտավազդի 0264-3-05-01 m.hovhannisyan@gsu.am
ԳՐԱԴԱՐԱՆ ԳՊՀ 1-ին գրադարանի վարիչ Պետրոսյան Նաիրա Ֆահրադի 060-46-12-68 n.petrosyan@gsu.am
ԳՐԱԴԱՐԱՆ ԳՊՀ 2-րդ գրադարանի վարիչ Հակոբյան Ելենա Հայկի 060-46-12-50 e.hakobyan@gsu.am
ԳՐԱԴԱՐԱՆ Գրադարանավարուհի Թոռչյան Ալվարդ Գառնիկի 060-46-12-68 a.torchyan@gsu.am
ԹԱՆԳԱՐԱՆ Թանգարանի գիտաշխատող, ֆոնդապահ Քեշիշյան Մերի Սերյոժայի 060 46 12 49 m.qeshishyan@gsu.am
ԲԱՆԱՍԻՐԱԿԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Դեկան Ասոյան Թաթուլ Արտիկի 060-46-12-44 t.asoyan@gsu.am
ԲԱՆԱՍԻՐԱԿԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Դեկանի տեղակալ Սարգսյան Ռուզաննա Մարատի 060-46-12-40 m.badalyan@gsu.am
ԲԱՆԱՍԻՐԱԿԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Հայոց լեզվի և գրականության ամբիոնի վարիչ Գրիգորյան Վաչագան Ռաֆիկի 060-46-12-40 v.grigoryan@gsu.am
ԲԱՆԱՍԻՐԱԿԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Օտար լեզուների ամբիոնի վարիչ Միրիբյան Գայանե Աշոտի 060-46-12-40 g.bdeyan@gsu.am
ԲԱՆԱՍԻՐԱԿԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Գործավար Հայթյան Լարիսա Վոլոդյայի 060-46-12-40 l.haytyan@gsu.am
ԲԱՆԱՍԻՐԱԿԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Օտար լեզվի ամբիոնի լաբորանտ Նալբանդյան Նարինե Նորայրի 060-46-12-40 n.nalbandyan@gsu.am
ԲՆԱԳԻՏԱԿԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Դեկան Ավագյան Մարտին Պատվականի 060-46-12-55 m.avagyan@gsu.am
ԲՆԱԳԻՏԱԿԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Դեկանի տեղակալ Գարեյան Մելանյա Վարդանի 060-46-12-50 m.gareyan@gsu.am
ԲՆԱԳԻՏԱԿԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Կենսաբանության, էկոլոգիայի և առողջ ապրելակերպի ամբիոնի վարիչ Սիմոնյան Արմեն Արշալույսի 060-46-12-50 a.simonyan@gsu.am
ԲՆԱԳԻՏԱԿԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Ինֆորմատիկայի և ֆիզիկամաթեմատիկական գիտությունների ամբիոնի վարիչ Մելիքյան Հենրիկ Աշոտի 060-46-12-50 h.meliqyan@gsu.am
ԲՆԱԳԻՏԱԿԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Գործավար, Կենսաբանության, էկոլոգիայի և առողջ ապրելակերպի ամբիոնի լաբորանտ Հովհաննիսյան Մարինե Հրահատի 060-46-12-50 marine.hovhannisyan@gsu.am
ԲՆԱԳԻՏԱԿԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Ինֆորմատիկայի և ֆիզիկամաթեմատիկական գիտությունների ամբիոնի լաբորանտ Բաղդոյան Շուշան Գևորգի 060-46-12-50 sh.baghdoyan@gsu.am
ՀՈՒՄԱՆԻՏԱՐ ՄԱՍՆԱԳԻՏՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Դեկան Ղաջոյան Համլետ Գրիշայի 060-46-12-70 h.ghajoyan@gsu.am
ՀՈՒՄԱՆԻՏԱՐ ՄԱՍՆԱԳԻՏՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Դեկանի տեղակալ Գևորգյան Գոհար Վալոդյայի 060-46-12-70 g.gevorgyan@gsu.am
ՀՈՒՄԱՆԻՏԱՐ ՄԱՍՆԱԳԻՏՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Պատմության ամբիոնի վարիչ Հարությունյան Համլետ Մալխասի 060-46-12-70 h.harutyunyan@gsu.am
ՀՈՒՄԱՆԻՏԱՐ ՄԱՍՆԱԳԻՏՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Հասարակական գիտությունների ամբիոնի վարիչ Քուրքչյան Լուսիկ Ներսեսի 060-46-12-70 l.qurqchyan@gsu.am
ՀՈՒՄԱՆԻՏԱՐ ՄԱՍՆԱԳԻՏՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Գործավար Ղազարյան Օլգա Ալբերտի 060-46-12-70 o.ghazaryan@gsu.am
ՀՈՒՄԱՆԻՏԱՐ ՄԱՍՆԱԳԻՏՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Պատմության ամբիոնի լաբորանտ Հայրապետյան Քանաքարա Խաչիկի 060-46-12-70 q.hayrapetyan@gsu.am
ՀՈՒՄԱՆԻՏԱՐ ՄԱՍՆԱԳԻՏՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Հասարակական գիտությունների ամբիոնի լաբորանտ Ղաջոյան Ամինե Սամվելի 060-46-12-70 a.ghajoyan@gsu.am
ՀՈՒՄԱՆԻՏԱՐ ՄԱՍՆԱԳԻՏՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Իրավագիտության ամբիոնի լաբորանտ Ամիրյան Անի Սամվելի 060-46-12-70 a.amiryan@gsu.am
ՏՆՏԵՍԱԳԻՏԱԿԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Դեկան Ամիրխանյան Սամվել Գրիգորի 060-46-12-66 s.amirkhanyan@gsu.am
ՏՆՏԵՍԱԳԻՏԱԿԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Դեկանի տեղակալ Հերգնյան Մարիամ Նորիկի 060-46-12-60 m.hergnyan@gsu.am
ՏՆՏԵՍԱԳԻՏԱԿԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Հաշվապահական հաշվառման ամբիոնի վարիչ Ղուլոյան Հակոբ Մելսիկի 060-46-12-60 h.ghuloyan@gsu.am
ՏՆՏԵՍԱԳԻՏԱԿԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Կառավարման և ֆինանսների ամբիոնի վարիչ Զաքոյան Հրաչյա Սամվելի 060-46-12-60 h.zaqoyan@gsu.am
ՏՆՏԵՍԱԳԻՏԱԿԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Գործավար Ավետիսյան Աստղիկ Սիմոնի 060-46-12-60 a.avetisyan@gsu.am
ՏՆՏԵՍԱԳԻՏԱԿԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Կառավարման և ֆինանսների ամբիոնի լաբորանտ Աֆրիկյան Տաթևիկ Ռազմիկի 060-46-12-60 r.asatryan@gsu.am
ՏՆՏԵՍԱԳԻՏԱԿԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Հաշվապահական հաշվառման ամբիոնի լաբորանտ Բադալյան Անի Սամվելի 060-46-12-60 a.badalyan@gsu.am
ՀԵՌԱԿԱ ՈՒՍՈՒՑՄԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Փոխդեկան Համբարձումյան Արմինե Եփրեմի 060-46-12-90 a.hambardzumyan@gsu.am
ՀԵՌԱԿԱ ՈՒՍՈՒՑՄԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Գործավար Խաչատրյան Վիկտորյա Դավթի 060-46-12-90 v.khachatryan@gsu.am
ՀԵՌԱԿԱ ՈՒՍՈՒՑՄԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Որակի ապահովման մասնագետ Մելքոնյան Աննա Վրեժի 060-46-12-90 m.hakobyan@gsu.am
ՀԵՌԱԿԱ ՈՒՍՈՒՑՄԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Լաբորանտ Ոսկանյան Անուշ Ավետիքի 060-46-12-90 a.voskanyan@gsu.am
ՀԵՌԱԿԱ ՈՒՍՈՒՑՄԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ Գործավար Մնացականյան Վարդուհի Նորայրի 060-46-12-90 a.voskanyan@gsu.am
ՈՒՍԱՆՈՂԱԿԱՆ ԻՆՔՆԱԿԱՌԱՎԱՐՄԱՆ ՄԱՐՄԻՆՆԵՐ Ուսանողական խորհրդի նախագահ Սինանյան Արեգ Սամվելի 060-46-12-68 a.sinanyan@gsu.am
ՈՒՍԱՆՈՂԱԿԱՆ ԻՆՔՆԱԿԱՌԱՎԱՐՄԱՆ ՄԱՐՄԻՆՆԵՐ Ուսանողական գիտական ընկերության նախագահ Միրիբյան Նունե Արամայիսի 060-46-12-77 n.miribyan@gsu.am
ՏՆՏԵՍԱՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ Պահեստապետ Գասպարյան Սարգիս Ռազմիկի 060-46-12-82 ------------
ՏՆՏԵՍԱՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ Գնորդ Կարապետյան Սեյրան Պապինի 060-46-12-47 ------------
ՏՆՏԵՍԱՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ Բուժքույր Վելյան Սվետա Սարգսի 060-46-12-62 ------------
ՏՆՏԵՍԱՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ Ատաղձագործ Աբրահամյան Գագիկ Նարիբեկի 060-46-12-82 ------------
ՏՆՏԵՍԱՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ Ռեկտորի վարորդ Դավթյան Գրիգոր Ադիբեկի 060-46-12-82 ------------
ՏՆՏԵՍԱՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ Վարորդ Բունիաթյան Վանիկ Աղվանի 060-46-12-82 ------------
ՏՆՏԵՍԱՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ Կենտրոնական մասնաշենքի պարետ Զաքոյան Տարիել Հրաչիկի 060-46-12-86 ------------
ՏՆՏԵՍԱՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ Կենտրոնական մասնաշենքի պահակ Այվազյան Հովհաննես Սուրիկի 060-46-12-82 ------------
ՏՆՏԵՍԱՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ Կենտրոնական մասնաշենքի պահակ Վելյան Լյովիկ Վլադիմիրի 060-46-12-82 ------------
ՏՆՏԵՍԱՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ 2-րդ մասնաշենքի պահակ Եզդօղլյան Դավիթ Վանիկի 060-46-12-52 ------------
ՏՆՏԵՍԱՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ 2-րդ մասնաշենքի պահակ Զանգիզուրյան Սպարտակ Մայիսի 060-46-12-52 ------------
ՏՆՏԵՍԱՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ 2-րդ մասնաշենքի պահակ Ներսիսյան Վարդգես Թափթղի 060-46-12-52 ------------
ՏՆՏԵՍԱՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ 2-րդ մասնաշենքի պահակ Վարդանյան Ժորա Գագիկի 060-46-12-52 ------------
ՏՆՏԵՍԱՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ 3-րդ մասնաշենքի պարետ Խաչատրյան Ռուբիկ Ժորայի 060-46-12-72 ------------
ՏՆՏԵՍԱՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ 3-րդ մասնաշենքի պահակ Զանգիզորյան Խաչիկ Մայիսի 060-46-12-72 ------------
ՏՆՏԵՍԱՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ 3-րդ մասնաշենքի պահակ Սարգսյան Մելսիկ Գառնիկի 060-46-12-72 ------------
ՏՆՏԵՍԱՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ Հանրակացարան - 060-46-12-76 -
ՏՆՏԵՍԱՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ Կաթսայատուն - 060-46-12-72 -